“Так просто” – Катерина Осадча поділилась піснею свого життя, що кардинально змінила її погляди на все » musicukraine.net
“Так просто” – Катерина Осадча поділилась піснею свого життя, що кардинально змінила її погляди на все

Катерина Осадча розповіла про новий проєкт

Ідея шоу досить проста – зірки згадують пісні, які мали вирішальний вплив на розвиток їх особистості, становлення, або просто допомогли пережити важкі часи. Гості й глядачі по ту сторону екрана будуть вгадувати історії героїв.

Катерина ОсадчаКатерина Осадча

Катерина Осадча поділилась власною піснею її життя

Українська телеведуча, в одному зі своїх інтерв’ю, відкрила таємницю свого особистого життя і розповіла про ту пісню, що стала для неї доленосною.

Всім відомо, що Катерина Осадча довгий час була моделлю. Вирішальний крок вона зробила в 14 років. В той час майбутня зірка працювала простою манекенницею в Києві та взяла участь в конкурсі “Чорна перлина”. На той час це був один із самих популярних  та престижних конкурсів.

Катерина ОсадчаКатерина Осадча

В розпал репетицій Катерині приходить офіційне запрошення від однієї відомої японської агенції.

Модель стояла на роздоріжжі, адже в той час їхати в невідому країну, та і в настільки юному віці, було дуже страшно. Бажання відвідати Японію, де модельний бізнес розвивався шаленими темпами, бажання набути нового досвіду поряд зі страхом невідомого. Осмислити і прийняти важливе рішення для 14-річної дівчинки було дуже і дуже важко.

Катерина ОсадчаКатерина Осадча

Репетиційні виходи для конкурсу проводились під, популярну на той час, пісню Ірини Білик “Так просто”. Саме в той момент Катерина Осадча зрозуміла, що все дуже просто. Якщо про щось мрієш – треба рухатись вперед і не дивитись ні на кого. Все ж насправді так просто.

Поїздка в Японію кардинально змінила життя зірки. Адже такий старт дав можливість підписати новий контракт та працювати в столиці світової моди, де для неї відкрились всі дороги.

Такі та інші історії будуть розповідати наші зірки, митці, актори та відомі люди країни.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}