Панами полюбляють носити не лише жінки і не лише влітку: Олег Скрипка має кілька утеплених варіантів на міху » musicukraine.net
Панами полюбляють носити не лише жінки і не лише влітку: Олег Скрипка має кілька утеплених варіантів на міху

Олег Скрипка започаткував моду на зимові панами

Лідер гурту “ВВ” підкорив серця шанувальників не лише цікавими музичними знахідками, але й епатажними витівками на сцені та дуже яскравим вбранням. Не минула пристрасть до незвичного одягу й з роками.

Олег Скрипка започаткував моду на зимові панами

Коли після повернення з Франції Олег Скрипка надумав робити кар’єру в москві (в Україні пробитися тоді було фізично неможливо), то приїхав із хлопцями на студію записувати кліп на композицію “Весна прийде”.

Оскільки трек україномовний, для артистів підготували українські народні костюми. Та Олег категорично відмовився від шароварщини. Дістав із валізи яскраві сорочки й штани, привезені з Парижа. У цьому одязі музиканти й знялися на відео.

Олег Скрипка започаткував моду на зимові панами

Бажання виділятися з сірої маси не минуло в артиста з роками. Нині у свої 59 років Олег продовжує носити яскраві сорочки та светрики. А голову холодної пори ховає від морозу під міховою панамою.

Складається враження, що головний убір такого фасону в артиста не один. Принаймні є чорна й біла панами. Саме так прикрита голова артиста, коли він їде на зустріч із захисниками ЗСУ. При цьому забуває про свої антифеміністичні вислови й не робить різниці між хлопцями та дівчатами, які боронять нашу країну.

Олег Скрипка започаткував моду на зимові панами

Є в архіві Скрипки й світлина зі співочою легендою Ніною Матвієнко, якої не стало торік восени. Саме українська пісня у виконанні Ніни Митрофанівні, яку Олег у дитинстві почув на московських теренах, зробила з нього справжнього українця, дала можливість усвідомити власну ідентичність хлопчику, який народився у Таджикистані.

На День Миколая музикант вбрався у костюм Святого й подався до “Охматдиту”, щоб привітати зі святом діточок, які там лікуються. Та червону візерунчасту шубу артист чомусь доповнив саме своєю улюбленою панамою. Шкода, що не білою.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}