Чекати 2 години, допоки звариться буряк, не доведеться: овоч можна довести до кондиції всього за 5 хвилин

Як зварити буряк за 5 хвилин

Буряк для приготування салатів зазвичай має бути не сирим. Варити буряк – марудна справа. Часу потрібно витратити багато. Ще й постійно стежити, щоб вода не википіла. Звісно, можна запекти у духовці, загорнувши у фольгу.

Так овоч вийде ще смачнішим, аніж зварений у воді. Але доведеться тримати духовку увімкненою годину, а то й півтори. Є ще один спосіб – довести буряк до готовності у скороварці. На це орієнтовно піде 30 хвилин.

Як зварити буряк за 5 хвилин

Але є шанс отримати готовий бурячок усього за 5 хвилин. Це якщо скористатися мікрохвильовою піччю. Робиться все дуже просто. Коренеплоди вимийте, зріжте бадилля. Проткніть бурячки в кількох місцях, щоб не потріскалися під впливом високої температури.

Складіть овочі у поліетиленовий пакет. Долийте пів склянки води. Зав’яжіть зверху та проткніть шпажкою у кількох місцях, щоб скидати зайвий тиск. Поставте на тарілку і відправте до мікрохвильовки.

Як зварити буряк за 5 хвилин

Всередині пакету циркулюватиме пара, що значно пришвидшить процес приготування. Виставте найбільшу потужність. Якщо у вас 500 г буряка, достатньо буде 5 хвилин. Якщо 700 г – 8 хвилин. 900 г зготуються за 10 хвилин. Для кілограма та більше знадобиться 15 хвилин.

Дістаньте буряк і перевірте готовність, проткнувши зубочисткою. Якщо входить легко, значить, овоч готовий. Таким же чином можете доводити до готовності картоплю та моркву.

Отже, якщо захочеться зробити вінегрет, не треба буде очікувати 2 години, допоки буряк звариться. За 5 хвилин він буде готовий укупі з іншими овочами. Ще 10 хвилин піде на нарізку й змішування інгредієнтів.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}