Знову у пошуках образу: великі губи, елегантні вигини. Леся Нікітюк красива й самотня, як ялинка в хаті » musicukraine.net
Знову у пошуках образу: великі губи, елегантні вигини. Леся Нікітюк красива й самотня, як ялинка в хаті

Леся Нікітюк показала новий непритаманний для неї образ

Леся завжди обирає свої образи з великою увагою до деталей. Здається, щоб наблизитись до ідеального вигляду вона зробила навіть пластику носа та губ, хоча й до того мала таку зовнішність, що чоловіки оберталися їй у слід.

На своїй сторінці в інстаграм гумористка викладає відео, у яких перетворюється в історичних або серіальних героїнь. Вона дуже вдало відтворює образ Мерилін Монро та української Роксолани (або, як вона каже, Роксолесі), іноді несподівано з’являється наче Агент 007 у жіночому варіанті.

Цього ж разу вона вирішила вражати не тільки стильністю, але й несподіваністю. Її новий образ викликає велику увагу, але є зовсім іншим, ніж ми звикли бачити. Це вказівка на те, що Леся продовжує експериментувати та розвиватися у своєму таланті. Втім, вишукана сукня з мінімумом прикрас, сумний погляд, поза, що вдало підкреслює елегантні вигини фігури на фоні тендітної ялинки, яка також прикрашена нечисленними червоними трояндами — картина, не притаманна цій актрисі. Всі користувачі, хто побачив Лесю такою, зійшлися у думці, що це дуже красиво, але надмірно підкреслює якусь самотність.

View this post on Instagram

A post shared by Леся Нікітюк (@lesia_nikituk)

Завдяки своєму гострому гумору та живому таланту, Леся завжди знаходить шлях до сердець глядачів. Однак у своєму особистому життєвому серіалі дівчина досі не знайшла своєї пари, що неодмінно викликає зацікавленість та питання в усіх, хто слідкує за її кар’єрою та життям.

Леся Нікітюк залишається загадковою та інтригуючою особистістю, і її новий образ — це лише ще один елемент тієї чарівної гри. Чи вирішить вона поділитися своїм особистим щастям з глядачами, чи вибере приватність — час покаже. Одне можна стверджувати однозначно — Леся Нікітюк завжди залишається в центрі уваги та вражає своєю неперевершеною енергією та талантом.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}