Через що Ольга Цибульська не може тривалий час порозумітися з сусідами: “Спеціально не роблять ремонт” » musicukraine.net
Через що Ольга Цибульська не може тривалий час порозумітися з сусідами: “Спеціально не роблять ремонт”

Сусіди батьків Ольги Цибульської поскаржилися на родину співачки

Днями популярна співачка Ольга Цибульська оприлюднила жахливі кадри квартири своїх батьків Павла та Наталії Цибульських в Ірпені, яка постраждала внаслідок ракетного влучання. На жаль за майже 2 роки влада нічого не зробила для відновлення цього помешкання. Але у цій історії виявилася й інша сторона.

Разом ми — сила ?

Сусіди які не мали можливості проживати в інших помешканнях взялися самотужки відновлювати, в міру сил та можливостей, свої не менш постраждалі квартири. І справа ніби зрушила з місця, та, на жаль, через небажання (цілком вірогідно, обґрунтоване) надати доступ у квартиру батьків співачки, щоб законсервувати її через аварійний стан, сусіди вважають, що не можуть почуватися безпечно. На прохання відремонтувати або хоча б прибрати розбите скло, яке у будь-яку мить може впасти на голову перехожим, вони отримали категоричну відмову.

Ютуб-канал “1 хвилина” вирішив поцікавитися та вислухати думки обох сторін.Сусіди скаржаться:

“Грибок і холод в сусідніх квартирах, поруч жилі квартири й потрібно демонтувати кондиціонер, який на доброму слові тримається”

Але у Цибульських на це свої незаперечні аргументи: пошкоджені опорні стіни, вірогідність того, що залишилися вибухонебезпечні предмети. На доказ своєї правоти пані Оля демонструє висновок спеціальної комісії. Через це Цибульські самі не заходять у квартиру та іншим не дозволяють цього робити, бо вважають це вкрай небезпечним і у разі негативних наслідків, не хочуть нести відповідальність.

Ольга сподівається на краще, але йдучи лише правомірним шляхом:

“Я вірю, що все вирішиться законно, своєчасно і в порядку черги.
Розумію і відчуваю напругу та втому від складних обставин. Ми всі у них”,- резюмує вона на сторінці в інстаграмі.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}