Володимир Остапчук поскаржився на 23-річну дружину Полтавську: “Ми з мамою готуємо вечерю, а ця в телефоні” » musicukraine.net
Володимир Остапчук поскаржився на 23-річну дружину Полтавську: “Ми з мамою готуємо вечерю, а ця в телефоні”

Володимир Остапчук поскаржився на 23-річну дружину Полтавську

39-річний шоумен Володимир Остапчук після двох невдалих шлюбів обрав собі в дружини дівчину, яка молодша від нього на 16 років. Так, обраницею телеведучого стала 23-річна Катерина Полтавська, журналістка за освітою. Цікаво, що з нею він почав зустрічатися ще до того, як офіційно розлучився зі своєю другою дружиною Христиною Горняк. А сама Катя не приховує, що вже після першої зустрічі почала жити разом з Остапчуком.

Полтавська відкриває свій бізнесВолодимир Остапчук поскаржився на 23-річну дружину Полтавську

Велика різниця у віці не є непомітною для закоханих. Остапчук зізнається, що іноді відчуває себе старим поряд з Катею та їм це не заважає будувати відносини. Та у молодій дружині є як плюси, так і мінуси. Так, Катя Полтавська не з тих жінок, які створюють вдома домашній затишок. Дівчина дуже рідко готує вдома, частіше, замовляє їжу з ресторанів. А для прибирання в домі Полтавська викликає клінінг, або ж прибирає сам Остапчук.

Нещодавно шоумен у своєму Інстаграм-блозі поскаржився на Катю Полтавську. Так, чоловік показав свою молоду дружину, яка лежить на дивані і дивиться в телефон. Виявляється, що вони приїхали до мами Остапчука і поки свекруха Полтавської готує вечерю сама Катя лежить на дивані. Тож самому Володимиру довелося допомагати мамі накривати на стіл.

Ми з мамою готуємо вечерю, а ця в телефоні

, – прокоментував Остапчук.

Володимир Остапчук поскаржився на 23-річну дружину ПолтавськуВолодимир Остапчук поскаржився на 23-річну дружину Полтавську

Полтавська мовчати не стала.

Директора керують

, – відповіла дівчина на претензію чоловіка.

Нагадаємо, нещодавно Катя Полтавська розповіла, що наразі займається відкриттям власної студії масажу та лазерної епіляції у Києві. Наразі дівчина не працює, її утримує Володимир Остапчук. Очевидно, що відкриття бізнесу Каті фінансує саме її чоловік.

Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку?
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Мы в

Комментарии

Минимальная длина комментария - 50 знаков. комментарии модерируются
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Комментариев еще нет. Вы можете стать первым!
{full-speedbar}